top of page

İşlerimiz

sc%CC%A7dc%CC%A7b%20instagram%20post_edi

Hepimiz için türlü zorlukları olan Pandemi, sağlık çalışanlarımız için zorluğun ötesinde hayatlarını riske atarak çok yoğun çalıştıkları bir dönem oldu. İş sorumluluklarınızın üstüne evdeki sorumluluklar da eklenince nefes almaya, dinlenip kendinize zaman ayırmaya ne kadar ihtiyacınız var tahmin edebiliyoruz. Korona ile mücadele ettiğiniz için müteşekkiriz, biz de en azından bir süre de olsa çocuklarınızla ilgilenmek, onları sevindirmek isteriz.

14 Mart Tıp Bayramı’na kadar sürecek bir dizi etkinlik planladık. Hepimiz kendi konularımızda, belirli yaş gruplarına hitap edecek şekilde çocuklarla buluşacağız ve emin olun bizler de çok eğleneceğiz! 

Sizin yaptıklarınızın yanında çok küçük bir adım belki ama bizden size minik bir mola demek istiyoruz: İstasyon Molası!

Çocuklar Bizde !
İstasyon Sakinleri (2).png

Nesin Köyleri’nin bu kadar eşsiz olmasının önemli bir sebebinin de yıllar içerisinde burada ağırladığı ve buluşturduğu insanlar olduğuna inanmaktayız.

Bu kimi zaman bir öğrenci kimi zaman gönüllü, kimi zaman bir öğretmen, kimi zaman bir çalışan, kimi zamansa günübirlik bir ziyaretçi bile olabiliyor. 
Köy’ün birbirinden enterasan ve naif insanlarının kendi gözlerinden buradaki yaşayışı, doğayı, anılarını herkes ile paylaşabileceği bir röportaj dizisi olarak “İstasyon Sakinleri” doğmuş oldu.

İstasyon Sakinleri